ČeskyEnglish
Tisk

Kariéra

Zaměstnanci jsou důležitým faktorem naší výrobní a provozní činnosti. Potřeba nových pracovníků odráží dynamiku naší společnosti i nutnost udržet si konkurenceschopnost v této oblasti. V naší společnosti preferujeme aktivní přístup, odpovědnost a efektivitu.

Pokud máte zájem pracovat pro významného a největšího tuzemského výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku a splňujete požadovaná kritéria, zašltete nám svůj životopis, nebo kontaktujte Personální útvar společnosti AL INVEST Břidličná, a.s. Bližší informace k jednotlivým pracovním pozicím Vám rádi sdělíme na adrese: Mgr. Ivana Škrkoňová, tel.: 554222648, e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zasláním životopisu udělujete společnosti AL INVEST Břidličná, a.s.souhas se zpracováním Vašich osobních údajů podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27.dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

 

arrowHUTNÍK NEŽELEZNÝCH KOVŮ (kontilití)
Podílí se na odlévání pasů, reguluje výšku hladiny kovu v přelévacím žlábku, udržuje vytékací otvor ustalovací pece, čistí povrch tekutého kovu, provádí sekání pecí, podílí se na překládání odpadů.

 

arrowKONTROLOR
Kontrola a balení hotových výrobků dle požadavků zákazníka. Obsluha balících strojů, ráfování. Příprava balícího materiálu. Vedení předepsané dokumentace a evidence. Predikce zařazení do kurzu obsluhy mostového jeřábu z kabiny ve výšce v rámci procesu zastupitelnosti.

 

arrowLABORANT
Odpovídá za přípravu, správnost a přesnost prováděných zkoušek.

 

arrowMISTR HUTNÍ VÝROBY
V plném rozsahu řídí útvar výroby směny, odpovídá za výsledky a dodržování plánovaných nákladů, úkoluje, motivuje, kontroluje a hodnotí podřízené zaměstnance. Odpovídá za dodržování technologických postupů, za odborný růst podřízených zaměstnanců, dodržuje plán výroby, v plném rozsahu odpovídá za kvalitu výroby, pořádek na pracovišti a hygienu.

 

arrowOPERÁTOR DĚLÍCÍHO ZAŘÍZENÍ
Horizontální řezání hliníkových desek, produkovaných ALINVESTEM, Spolupráce na kontrole výsledných produktů.

  

arrowOPERÁTOR PILY - ŘEZÁNÍ HLINÍKOVÝCH DESEK
Provádí prvotní příjem materiálu včetně administrativních úkonů od interních a externích dodavatelů. Vede evidenci skladových zásob, předkládá požadavky na materiál, doplnění, provádí výdej ze skladu.

 

arrowPROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
Zajišťuje údržbu strojního zařízení, provádí kvalifikované opravy a seřizování strojního zařízení, vyrábí drobné náhradní díly, provádí údržbu na nevýrobním zařízení.

 

arrowPROVOZNÍ ZÁMEČNÍK
Zajišťuje údržbu strojního zařízení, provádí kvalifikované opravy a seřizování strojního zařízení, vyrábí drobné náhradní díly, provádí údržbu na nevýrobním zařízení

 

arrowTECHNOLOG (DIVIZE OBALY)
Řeší technologické postupy, problémy na strojních zařízeních, navrhuje zlepšení procesů. Připravuje podklady pro technologickou dokumentaci, vytváří technologickou dokumentaci. Připravuje a koordinuje provozní zkoušky.

 

arrowTECHNOLOG JUNIOR
Stanovuje technologické postupy a jejich změny, zajišťuje technologickou přípravu výroby. Určuje, zkouší a vyvíjí technologické postupy v oblasti válcování za studena a dělení válcovaných polotovarů včetně jejich tepelného zpracování, metalurgie tavení. Řídí technické a technologické zkoušky a ke všem činnostem pořizuje dostatečnou dokumentaci.

 

arrowTECHNOLOG SENIOR
Stanovuje technologické postupy a jejich změny, zajišťuje technologickou přípravu výroby. Určuje, zkouší a vyvíjí technologické postupy v oblasti válcování za studena a dělení válcovaných polotovarů včetně jejich tepelného zpracování, metalurgie tavení. Řídí technické a technologické zkoušky a ke všem činnostem pořizuje dostatečnou dokumentaci.

 

arrowTECHNOLOG POLYGRAFIE
Polygrafický technolog samostatně stanovuje technologické postupy pro jednotlivé úseky polygrafické výroby, zajišťuje technologickou přípravu a podporu výroby včetně zavádění nových výrobků.

 

arrowTISKAŘ
Provádí 1-8mi násobný potisk a lakování čisté nebo zušlechtěné Al folie nebo papíru, PET a BOPP fólií a umělých hmot. Kontroluje soutisk a odstín barev, kvalitu vstupních a výstupních materiálů, odebírá vzorky pro hodnocení kvality. Provádí jednostranné, oboustranné lakování, barvení, nanášení TE laků.

 

arrowVALCÍŘ KOVŮ
Obsluha strojního zařízení, válcovna folií. Příprava materiálu k válcování, vázání materiálu. Podílí se na výměně pracovních a opěrných válců, ořezávacího a válcovacího stolu. Manipulace s odpady.

 

arrowZUŠLECHŤOVAČ
Provádí podlepování, barvení a lakování čisté nebo zušlechtěné Al folie, papíru, BOPP a umělých hmot, kontroluje odstín barev, kvalitu nánosu laků a kvalitu vstupních a výstupních materiálů.

 

arrowZUŠLECHŤOVAČ - POMOCNÝ DĚLNÍK
Provádí rozborku a složení tiskových a lakovacích vozíků, napomáhá při výměně válců, protahování materiálu, lisování odpadu.

 

 

 

 

 

Zajišťuje údržbu strojního zařízení, provádí kvalifikované opravy a seřizování strojního zařízení, vyrábí drobné náhradní díly, provádí údržbu na nevýrobním zařízení.  

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040