ČeskyEnglish

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. hledá do svého týmu novou kolegyni / kolegu na pozici:

REFERENT INVESTIČNÍHO ÚTVARU

Popis pozice:

- Schopnost zpracovat, vést agendu investičního úseku
- Práce s projektovou dokumentací, její třídění, archivace a evidence
- Provádět zápisy z porad IÚ, z klíčových pracovních schůzek s dodavateli a interními úseky
- Vést a zpracovávat agendu ředitele IÚ a efektivně plánovat schůzky s dodavateli
- Zpracování podkladů pro investiční komise a pro představenstvo
- Zpracování pravidelných podkladů pro porady vedení

Co požadujeme?

- Vzdělání SŠ
- Praxe na obdobné pozici min 1 rok
- Znalost AJ písemná a komunikativní úroveň
- Řidičky průkaz skupiny B
- Pokročilá uživatelská úroveň práce s MsOffice
- Samostatnost, zodpovědnost, odpovědnost, ochota vzdělávat se
- Velice dobré komunikační dovednosti
- Zkrácený úvazek

Co nabízíme?

- Stabilní zázemí v prosperující velké hutní společnosti.
- Hlavní pracovní poměr.
- Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, zavodní stravování aj.
- Možnost dalšího vzdělávání.
- Možnost dalšího profesního a karierního růstu.
- Motivující mzdu dle individuální dohody.

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040