ČeskyEnglish

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. hledá do svého týmu novou kolegyni / kolegu na pozici:

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK (MATERIÁLOVÝ VÝVOJ OBALY)

Popis pozice:

• Řešit zadané vývojové a inovační projekty materiálové povahy v rámci schválené strategie
• Využívat zavedené technologické postupy a podílet se na jejich inovacích
• Komunikovat se zástupci obchodu trendy v produktovém portfóliu
• Aktivně se účastnit komunikace se zákazníky s cílem ověřovat nové materiálové trendy, podílet se na vhodné aplikaci dodávaných produktů
• Spolupracovat s vybranými vysokými školami a výzkumnými ústavy
• Sledovat vývoj nových technologií v souvislosti s novými materiálovými vlastnostmi materiálů, ověřovat možnosti jejich zavedení
• Doporučovat vhodné přístrojové vybavení pro komplexní funkci VaI centra

Co požadujeme?

• VŠ technického směru – polygrafie, chemická technologie
• Praxi v oboru polygrafie, technologie a výroby flexibilních obalů
• Zájem o iniciativní a týmovou práci v oblasti Vývoje a Inovací
• Schopnost samostatně se věnovat dlouhodobým a střednědobým projektům v oblasti VaI
• Schopnost aktivně komunikovat v angličtině
• Prezentační dovednosti

Pozice je vhodná i pro absolventy

Co nabízíme?

• Zajímavou a kreativní práci, při které je možné uplatnit jak znalosti, tak nápady
• Pevné zázemí stabilní firmy
• Benefity - mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní připojištění až 500, Kč, závodní jídelna, příspěvek na dopravu, odměna za přítomnost na pracovišti, náborový příspěvek 25 tis Kč, sportovní a kulturní akce, bazén

§  Stabilní zázemí v prosperující velké hutní společnosti.

§  Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

§  Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, zavodní stravování aj.

§  Možnost dalšího vzdělávání.

§  Pouze ranní směny.

§  Možnost dalšího profesního a karierního růstu.

§  Motivující mzdu dle individuální dohody.

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040