ČeskyEnglish

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. hledá do svého týmu novou kolegyni / kolegu na pozici:

TECHNOLOG POLYGRAFIE

Popis pozice:

Polygrafický technolog samostatně stanovuje technologické postupy pro jednotlivé úseky polygrafické výroby, zajišťuje technologickou přípravu a podporu výroby včetně zavádění nových výrobků.

Co požadujeme?

- SŠ polygrafická, nebo praxe v oboru.
- VŠ (obory aplikované v obalovém průmyslu – polygrafie, organická technologie, technologie polymerních látek apod.) výhodou,
- Praxe v oboru (oblast polygrafie a obalového průmyslu) výhodou
- Uživatelská znalost MS Office, Internet, SAP R/3 výhodou
- ŘP sk. B
- Jazyky AJ a/nebo NJ na úrovni min. B1
- Analytické myšlení, flexibilitu

Co nabízíme?

- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku
- odpovídající platové ohodnocení
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
- týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní připojištění

§  Stabilní zázemí v prosperující velké hutní společnosti.

§  Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

§  Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, zavodní stravování aj.

§  Možnost dalšího vzdělávání.

§  Pouze ranní směny.

§  Možnost dalšího profesního a karierního růstu.

§  Motivující mzdu dle individuální dohody.

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040