ČeskyEnglish

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. hledá do svého týmu novou kolegyni / kolegu na pozici:

PERSONÁLNÍ SPECIALIST(K)A

Popis pozice:

Vyhledávání a získávání nových zaměstnanců, monitoring situace na trhu pracovních sil, stanovení personální politiky v oblasti náboru nových a stabilizace stávajících zaměstnanců a její naplňování, návrh strategie reklamních náborových aktivit, interfiremní komunikace a komunikace na sociálních sítích.

Co požadujeme?

- samostatnost, otevřenost a cílevědomost
- být aktivní, mít svůj názor, přicházet s nápady a realizovat je
- nebát se oslovit a jednat s cizími lidmi, ale umět i naslouchat
- kvalitní čeština, dobré komunikační a organizační schopnosti
- ideálně (ale není podmínkou) vzdělání humanitního směru - VŠ, vyšší odborné nebo SŠ, popř. zkušenost s prací v personalistice

Co nabízíme?

- zázemí stabilní výrobní společnosti v pěkném prostřední přírody Jeseníků
- samostatnou a zajímavou pracovní pozici s možností uplatnění vlastní kreativity a originality nesvázanou předem stanovenými postupy
- odpovídající finanční ohodnocení se zajímavou motivační složkou dle výsledků v praxi
- pružnou pracovní dobu a možnost dalšího odborného rozvoje (vzdělávání)
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, mobilní telefon, notebook, firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sportovní a kulturní akce)

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040