ČeskyEnglish

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. hledá do svého týmu novou kolegyni / kolegu na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY HLUBOTISKOVÝCH VÁLCŮ

Popis pozice:

Provádí výrobu hlubotiskových válců (galvanické pokovování, frézování, gravírování, úprava chemického složení galvanických lázní, práce s měřicími přístroji).

Co požadujeme?

- střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem v oboru polygrafie, chemie, strojní obory
- uživatelská znalost MS Office
- jeřábnický, vazačský průkaz a průkaz řízení motorových vozíků výhodou
- osobní předpoklady: samostatnost, odpovědnost, orientace v informacích, flexibilita
- vhodné i pro absolventy

Co nabízíme?

- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
- týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040