ČeskyEnglish
Tisk

S ALINVESTem za čáry a kouzly do Bradavic

AL INVEST Břidličná, a.s. pomáhá vzdělávat! Začátkem dubna 2011, kdy se probouzejí skřítci a pohádkové postavičky, se návštěvníci knihovny v Břidličné ocitli v tajemných prostorách školy čarodějů v Bradavicích.

Tajemné setkání žáků se letos uskutečnilo dne 1. dubna 2011 v Městské knihovně Břidličná, při příležitosti stých narozenin Václava Čtvrtka a jeho nezapomenutelných pohádek - Maková panenka, Rumcajs, Budulínek či Víla Amálka.

Na začátku byly děti přivítány ve Škole čar a kouzel, kde je rozřazovací klobouk rozdělil do "tří kolejí" – Zmijozelů, Nebelvírů a Havraspárů. Nechyběla soutěž o poklad, obtížné trénování letu na koštěti, ani strašidelné nocování se sovou Hedvikou.

Díky pomoci ALINVEST se i tento rok mohl uskutečnit již 11. ročník akce na podporu dětského čtenářství "Noc s Andersenem", pojmenované jak jinak, než po největším světovém pohádkáři Hansu Christianovi Andersenovi. Toto setkání s "knížkou" je každoročně pořádané Klubem dětských knihoven Svazu knihovníků a informačních pracovníků (SKIP) k Mezinárodnímu dni dětské knihy, slavenému v den narození spisovatele Hanse Christiana Andersena.

AL INVEST Břidličná, a. s.

AL INVEST Břidličná, a.s. je společnost, která svým zákazníkům dodává široké portfolio produktů na bázi hliníku a plastů a nabízí inovativní řešení šitá na míru.
AL INVEST Břidličná, a.s. je členem obalové asociace SYBA, EAFA, Jihočeské hospodářské komory a Sdružení českých zkušeben a laboratoří.
Získali jsme prestižní ocenění Obal roku 2009 v kategorii obalové materiály za exponát Máslo – tradice z Vysočiny. Obal roku již AL INVEST Břidličná, a.s. získala také v předcházejících letech 2006 a 2007.

Kontakt:

Kateřina Švarcová
AL INVEST Břidličná, a.s.
Tel.: +420 602 236 145,
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Související soubory:
SouborVelikost
Uložit tento soubor (Podekovani_Noc s Andersenem.pdf)Poděkování286 Kb

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040