ČeskyEnglish
Tisk

PROFAL je zpět – AL INVEST Břidličná, a.s. pořádá semináře pro pokrývače!

16. 3. 2011 Společnost AL INVEST Břidličná se rozhodla podpořit v letošním roce prodej hliníkového plechu PROFAL pro systémy falcovaných střech, formou tématicky zaměřených seminářů.

Ve spolupráci s obchodními partnery se zatím uskutečnili celkem čtyři semináře. S firmami HV Střešní systémy ve Žďáru nad Sázavou a Duvemaro v Turnově a Táboře. Na posledním semináři ALINVEST spolupracoval s firmou WHA Bruntál a odehrával se přímo v Břidličné. "Chtěli jsme našim zákazníkům vyjít vstříc nejen ve formě osobní komunikace a předvádění PROFALu jako materiálu, ale také jim ukázat jak je lehké s touto hliníkovou střešní krytinou pracovat a nač vše se dá využít", prozradil Ladislav Chromek, manažer marketingu. "Snad neprozradím moc, když povím, že v těchto aktivitách chceme i nadále pokračovat", dodal pan Chromek.

Účelem těchto seminářů je také seznámit naše zákazníky a obecnou veřejnost s unikátnosti tohoto produktu na trhu. ALINVEST jako jediný prvovýrobce tento druh střešní krytiny vyvinul a má jej zaregistrovanou jako ochranou známku.

Co je PROFAL?

PROFAL je střešní krytina ze slitiny hliníku v drážkovací kvalitě s lakovaným povrchem, jenž nabízí bezpočet barevných variant. Lícová strana je opatřena podkladovým a krycím lakem. Krycí lak má vysokou stálost barev a je odolný vůči UV záření.

Je velice jednoduché s ním pracovat a životnost, která je dána tomuto materiálu vypovídá o jeho kvalitě – ALINVEST garantuje záruku na materiál 75 let.

Obecně lze říci, že PROFAL je předurčen pro svou nízkou hmotnost, odolnost proti korozi, vynikající plasticitě a schopnosti recyklace, k pokrytí střechy, ale nejen to, zároveň se dá využít také na fasády prakticky jakýchkoliv objektů.

AL INVEST Břidličná, a. s.

AL INVEST Břidličná, a.s. je společnost, která svým zákazníkům dodává široké portfolio produktů na bázi hliníku a plastů a nabízí inovativní řešení šitá na míru.
AL INVEST Břidličná, a.s. je členem obalové asociace SYBA, EAFA, Jihočeské hospodářské komory a Sdružení českých zkušeben a laboratoří.
Získali jsme prestižní ocenění Obal roku 2009 v kategorii obalové materiály za exponát Máslo – tradice z Vysočiny. Obal roku již AL INVEST Břidličná, a.s. získala také v předcházejících letech 2006 a 2007.

Kontakt:

Kateřina Švarcová
AL INVEST Břidličná, a.s.
Tel.: +420 602 236 145,
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040