ČeskyEnglish
Tisk

Máme nový e-shop!

ALINVEST spouští prodej prostřednictvím e-shopu. Na zákazníky čeká materiál ihned k odběru. Na přání je nabízená také možnost zajištění dopravy.

Společnosti AL INVEST Břidličná, a.s. vstupuje na trh s novinkou pro toto jaro – e-shop vybraných materiálů z válcovaného hliníku.

V Břidličné se vyrábí široké portfolio výrobků v různých slitinách a stavech. Při výrobě orientované na splnění požadavků zákazníků a specifičnosti procesu výroby dochází v některých případech k nadvýrobě či výběru produktů pro finální dodávky. Nárazově tak může dojít ke kumulaci některých našich produktů.

Rozhodli jsme se, v rámci pilotní verze, tyto výrobky poskytnout k prodeji právě prostřednictví nové služby, kterou bychom rádi rozvinuli dále. "V tuto chvíli nabízíme všechny materiály v rozměrech a stavech v jakých vznikly, ale pokud bude o tento způsob prodeje zájem uvažujeme i o zavedení služby dělení a formátování na vlastní rozměr", říká Ladislav Chromek, manažer marketingu.

Jedná se o produkty, které lze běžně použít k dalšímu zpracování. Hlavní výhodou je skutečnost, že tyto materiály jsou ihned k dispozici a dodací lhůta zákazníkovi od objednání a zaplacení je v řádu několika dnů. Nabízíme vždy úplné byť omezené množství od každé položky.

Využijte komfortní nákup zbytkových materiálů - plechů prostřednictvím www.alinvest.cz

AL INVEST Břidličná, a. s.

AL INVEST Břidličná, a.s. je společnost, která svým zákazníkům dodává široké portfolio produktů na bázi hliníku a plastů a nabízí inovativní řešení šitá na míru.
AL INVEST Břidličná, a.s. je členem obalové asociace SYBA, EAFA, Jihočeské hospodářské komory a Sdružení českých zkušeben a laboratoří.
Získali jsme prestižní ocenění Obal roku 2009 v kategorii obalové materiály za exponát Máslo – tradice z Vysočiny. Obal roku již AL INVEST Břidličná, a.s. získala také v předcházejících letech 2006 a 2007.

Kontakt:

Kateřina Švarcová
AL INVEST Břidličná, a.s.
Tel.: +420 602 236 145,
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kde nás najdete

Kontakty

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • IČ: 273 76 184
  • DIČ: CZ273 76 184
  • společnost zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, oddíl B, vložka 3040