ČeskyEnglish
Print

AL INVEST Břidličná, a.s. má nového výkonného ředitele!

Na základě rozhodnutí akcionářů, byl do čela společnosti AL INVEST Břidličná, a.s. jmenován od 1. 2. 2011 Ing. Pavel Kotajný. Ve funkci výkonného ředitele nahradí Ing. Roberta Macka.

Profesní kariéra Pavla Kotajného začala v Českomoravských dolech a. s., Kladno, na pozici obchodního ředitele. Tuto funkci vykonával následně ve společnostech OKD, a. s., Ostrava a KARBON INVEST, a.s, Kladno, kde následně působil jako strategický ředitel. Poté se jeho kroky přesunuly do OKD, BASTRO, a. s., kde byl jmenován do funkce předsedy představenstva, resp. Bucyrus Czech Republic, a.s., kde působill jako místopředseda představenstva a provozní ředitel.

Pavel Kotajný vystudoval VŠB – Ekonomickou fakultu a postgraduálně i Hornicko – geologickou fakultu. Na VŠB získal rovněž titul kandidáta ekonomických věd. V roce 2008 získal titul MBA na Dominican University of Illinois v Chicagu. Jeden z jeho zatím posledních titulů je LLM z Nottingham Trent University . Mluví plynně třemi jazyky (angličtina, němčina, polština).

Ve volném čase se věnuje práci s lidmi, hudbě a vzdělávání.

AL INVEST Břidličná, a. s.

AL INVEST Břidličná, a.s. je společnost, která svým zákazníkům dodává široké portfolio produktů na bázi hliníku a plastů a nabízí inovativní řešení šitá na míru.
AL INVEST Břidličná, a.s. je členem obalové asociace SYBA, EAFA, Jihočeské hospodářské komory a Sdružení českých zkušeben a laboratoří.
Získali jsme prestižní ocenění Obal roku 2009 v kategorii obalové materiály za exponát Máslo – tradice z Vysočiny. Obal roku již AL INVEST Břidličná, a.s. získala také v předcházejících letech 2006 a 2007.

Kontakt:

Kateřina Švarcová
AL INVEST Břidličná, a.s.
Tel.: +420 602 236 145,
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Where to find us

Contacts

  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • Bruntálská 167, 793 51 Břidličná
  • Czech Republic
  • Phone No.: +420 554 221 111
  • Fax: +420 554 222 700
  • info@alinvest.cz
  • Business ID No.: 273 76 184
  • Tax registration number (DIČ): CZ273 76 184
  • the company is registered in the Commercial Register kept at the Regional Court in Ostrava, Section B, Insert 3040